Lucie

Zdravím Vás, pane Chábo.

Děkujeme za Váš email. Máme se skvěle!

I když jsme se neozývali, stále na Vás vzpomínáme a „žijeme s Vámi“ 🙂 Vždy říkáme „dáme si Karla“ ( snad nám prominete to označení ), když nastal čas našeho dýchánku, většinou o víkendu.

Když jsme k Vám přestali chodit, dařilo se nám skvěle. Pak se většina těch nových návyků pomaličku nenápadně vytrácela a my se dostali zase do staré situace, ale včas jsme to zachytili a jsme zase tam, kde máme být. Nikdy nebudeme dokonalí, ale nejdůležitější je, že o tom spolu už umíme a chceme mluvit a nebojujeme. Známe pravidla.

Pro mě je krásný pokrok, že manžel dokáže říkat slova a věci, které nikdy před tím z pusy nevypustil. Vnímá spoustu věcí kolem sebe a srovnalo vše kolem dcery Mayi. A já ? Jak řekl včera manžel – “ Jsi úžasná, jak vše zvládáš a stíháš. I přesto, že držíš detox, máš své dny a stresy v práci. Denně vaříš, uklízíš, pracuješ a ještě se stíháš starat o nás a jsi v pohodě. Kdyby mi tohle někdo řekl před rokem, že taková někdy budeš, nevěřil bych tomu…“ 🙂

Oba jsme dostali novou energii, kterou si předáváme, cítíme lásku a souznění, domov je místem, kam se oba těšíme….

Nyní pracujeme na miminku a jsem si jistá, že až teď nastal ten pravý čas. A vše je tak, jak má být 🙂

Moc Vám děkujeme za životní lekci a věřím, že takových lidí je spousta, kteří na Vás moc rádi vzpomínají. Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů jak pracovních, tak v osobním životě.
Mějte se krásně 🙂
s pozdravem

Lucie

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?