Mária

Dobrý deň pán Chába.

Za posudok moc ďakujem. Veľmi mi pomohol. Hlavne tým, že mám možnosť sa k nemu stále vracať. Juraj stále volá, píše. Čím menej reagujem, tým je neľútostnejší a zrazu má tendenciu sa o všetkom porozprávať ….. Bez posudku by som asi aj podľahla naliehaniu. Takto keď mám tendenciu zareagovať, tak sa vrátim k posudku a tým, že sa začítam znovu do toho čo ma trápilo aj do vašich názorov, tak ma utvrdí v tom, že by som sa akurát rútila znovu do problému. Posudok je pre mňa veľkou pomocou a opornou barličkou, ktorá mi dáva silu vytrvať.Naozaj ďakujem.

Zároveň ma upozornil na môj problém so sebavedomím (písal ste, že muž má byť čerešničkou na torte, ale nie zmyslom života a ja to tak nemám, pretože sama sebe pripadám nezaujímavá a neverím si), takže teraz premýšľam o návšteve nejakého z vašich seminárov týkajúcich sa predovšetkým sebavedomia a potom vzťahov.

Dobrý deň,

veľmi ďakujem, že píšete. Je veľkou motiváciou čítať, že som Vám pomohol. Som rád, že bojujete a držím Vám palce. Vydržte.

Môžem Váš list použiť na web, ako referenciu?

Chába

Samozrejme môj list môžete použiť.
Konzultáciu formou písomného posudku môžem len a len odporučiť. Oproti bežnej konzultácii má totiž tú výhodu, že je možné sa k nej vracať. Tiež nie je od veci, keď človek všetko spisuje a aj tým si to rovná v hlave. Bohužiaľ čas má tú tendenciu, že škaredé sa rýchlejšie zabúda ako pekné a teda potom je veľmi fajn vrátiť sa k svojmu zážitku a hlavne k vašim poznámkam. Keby som ich nemala písomne, tak si po čase hovorím …. naozaj to tak bolo, nepochopila som to len ja zle, naozaj toto hovoril. Keď si to prečítam, opäť spadnú „ružové okuliare“ a viem znovu presne ako to je a že konám správne.

Možno ani netušíte aká je to úľava a pomoc.

Určite sa ešte stretneme. Buď na seminári alebo osobnej konzultácii. Rada by som na sebe (svojom sebavedomí) pracovala. Myslím, že tam je totiž príčina problému v mojich vzťahoch.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?