„Některé vámi uvedené věci samozřejmě nebylo příjemné poslouchat..“

Dobrý den,

odpovídám s větší časovou prodlevou, dala jsem si na čas s ohledem na dobu, ve které máme všichni plnou hlavu stále trvající pandemie, navíc stále řešíme zdravotní problémy partnera. Bohužel ani nyní není v takové formě, abych si mohla „ověřit,“ zda se z jeho strany něco změní – tedy, zda bude aktivnější a více otevřený trávení času s mými přáteli a podobně. A chci mu dát šanci, aby mi to případně mohl dát najevo. Možná je to jen naivní čekání, ale přijde mi to fér.
Vám alespoň touto formou moc děkuji, velice trefně jste popsal několik charakteristik našeho vztahu, na kterém se nyní budu snažit dále pracovat i v rámci psychoterapie a zda bude nakonec rozuzlení rozchodové či naopak ve směru posílení vztahu, věřím, že se brzy uvidí. Obecně mne vaše odpověď utvrdila v tom, že stojí za to v rámci psychoterapie pokračovat v poznávání sebe sama a věřím, že mne to posílí i mimo vztahovou rovinu.
Některé vámi uvedené věci samozřejmě nebylo příjemné poslouchat, ale i taková je pravda, nebo názor nezaujaté strany – což jsem opravdu moc potřebovala a ještě jednou za to děkuji. Ke zprávě se jistě ještě několikrát vrátím, případně vás znovu vyhledám.
Přeji hezký večer.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?