Šárka

Dobrý den pane Chaba,
napadlo mě,že Vám napíši,co nového..
Co nového u Rudu..
Třebaže nemám pocit,že jsme s manželem úplně OK,doufám..Nevzdávám to.Držím se Vašich rad,i když ne vždy se to úplně daří.
Hodně ted čtu.A věnuji se víc sobě.Učím se míti se ráda a být k sobě upřímná.A chválit se. Moc mi to ze začátku nešlo.Začala jsem si tedy sama sobě psát pochvaly přez email,a četla jsem si je,když jsem padala zpět k pochybam. Doufám,ze to nevypadá hloupe?Trvalo to,ale snad zabralo.Měl jste pravdu.Vytrvat a najít jiný způsob..
Chvalim i druhé, doma,přiznávám ne tak často jak bych měla, jde mi to pomalu .Jsem tvrdá palice.
Se synem si teď také více povídám,ikdyz ne tak jak moc bych chtěla. Ale občas už i přijde sám.Snad to je znamení ,že je to lepší.
Komunikace mezi mnou a manželem, podle mého stále to mezi nami skřípe ,ale alespoň nějaká už je.Stále se snažím vidět to jinak.
Zlostna stálé bývám,sice min ,ale bývám. Tak to chodím ven rozchodit. A to funguje .Dřív než byli děti jsem venku bývala často,nevím proč jsem s tím přestala.
Chci Vám poděkovat. Když tapu přečtu si Vaše články, hned mi to připomene kde blbnu.Pracuji na všem… Kdyby něco Vím kde jste.Ještě jednou moc děkuji.Myslím, ne vim pomohl jste mi -DĚKUJI

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?