Strach z rozhodutí se rozplynul

Dobrý den pane Chába,
vaši konzultaci jsem si několikrát poslechl a musím říct, že v hodně věcech máte naprostou pravdu. Již před tím než jsem Váš rozbor a doporučení obdržel jsem si vnitřně řekl, že stojí za to se v této fázi k situaci postavit konstruktivně a dát nám oběma šanci se s tím naučit žít. (rozhodnutím z leknutí bych nic nevyřešil)
S pani jsem měl otevřený rozhovor a ona si je vědoma, že je to složitá situace, ale touha po poznání hranic je pro ní silná. ( tím se se zatím ukazuje spíš, že varianta 2 ve vašem rozboru je ta správná, ale to ukáže až čas)…opět jsem opatrně naznačil, jestli by nestálo zato zajít někam na konzultaci jak jste naznačil a odpověd je jednoznačná, že ne. (že jí prostě tato sexuální praktika baví…zde uvidíme, kdy a v jaké míře budu opět postaven před další výzvu? Nicméně ted již vidím další variantu jak se mám v této situaci zachovat až nastane)
Snažím se a budu se i do budoucna snažit používat typ rozhovoru Já a tím pádem nás k sobě více přiblížit  a více chápat jeden druhého.
Dále se pokouším postupně dle Vaší rady pracovat na svém vědomí a podvědomí tak, aby bylo možné celou situaci zvládnout a vytěžit z ní maximum pro mě i pro manželku.
Budu vás postupně písemně informovat jak vše postupuje a pokud budu cítit, že je to potřebné, tak si zaplatím další konzultaci.
Závěrem bych Vám chtěl poděkovat za Vaší perfektně odvedenou práci.
Děkuji!

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?