Nevím jak s ním komunikovat

Dobrý den, mám problém se svým přítelem.
byl 2 roky milencem, letos jsem od manžela odešla, nezačali jsme spolu bydlet, vlastně se nic nezměnilo.
Je o 10 let mladší, prošel jedním vztahem, byli spolu 7 let, ale tak, že 3 roky kdy spolu bydleli se kvůli práci viděli jen o víkendu. Mně bude 40.
Mám problém s ním cokoliv řešit, za dva roky se asi 3x stalo, že potřeboval prostor, být sám, nevysvětlí to, pokud tlačím, mluvíme po sms, ale když se vidíme, je schopný o ničem nemluvit a dělat že se nic neděje. Prostě to neumí, pokud se snažím a začnu já, kývne, nebo mlčí, nebo řekne já vím, popř. že za to nemůže a co má dělat. Nevím jak s ním mluvit, aby to pro něj ani pro mě nebylo utrpení.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, bude dost možná mužem, který není schopný větší blízkosti, a vztah/žití ve dvou domácnostech mu vyhovuje. Co se týká komunikace, tak tam to nejde bez toho, abyste to řešili spolu. Vy dva si musíte říct, jak se k sobě postavit, co komu vadí, čeho se kdo v komunikaci bojí atd., a určit si, jak komunikovat, abyste se nezraňovali nad rámec nutného. Můžete se také řídit tím, co píši v přiloženém článku: https://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?