Problém ve vztahu

Dobrý den, s partnerem jsme 2 měsíce, i jsme spolu začali bydlet, vše bylo ok, po dovolené mi řekl, že mě má rád, ale nemiluje a že neví, jestli někdy bude, že ho štvou moje řeči, ale já žádný neměla. Pak jsem se dozvěděla, že se mnou chtěl rozejít, že mě nemá rád a nic mezi námi není. Pak jsme byli na prodlouženém víkendu, vše super, choval se hezky, pak jsem se dozvěděla, že to má se mnou fajn. Teď má problémy s prací, nějak mě ignoruje, spíš se ode mě odvrací, ráno mě i odstrčil, na pusu reaguje, že se dívá jinam, nevím, co mám dělat, jestli to hezký chování nebyla jen lež, nevím. Moc mě to trápí, mám ho ráda. Co mám dělat, prosím? Děkuji. Kdybych mu to řekla, řekne, že mám blbý řeči.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!