Přítel mě nemiluje

Dobrý den, mám na Vás prosbu, jak vyřešit vztah a problém v něm. Jsme spolu s partnerem 5 měsíců, byla to obrovská láska, ale pak byly mé chyby a ubližování němu, on prý vychladl a není štastný. Už ani jeho přátele mě nemají skrz vše rádi. Prý mě spíše nemiluje než miluje, rozumíme si, ale kontakt osobní nějak vyprchal a chybí už. Chyby nastaly po 2 měsících, již se se mnou dvakrát rozešel, ale já ho ukecala. Prý to zkusíme, ale přistupuje k tomu strašně pasivně, nesnaží se. Jsme spíše kamarádi a nejsme stastni, jak mam lasku obnovit a spravit vztah s jeho prateli, prosim? Děkuji Hanka

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, Hanko, prospěšné by bylo, kdybyste společně (to je nutná podmínka) hledali příčiny toho, co se nepovedlo. Něčím ho od sebe odrazujete, předpokládám, že to neděláte se zlým úmyslem, ale proto, že se ve vás něco děje a chcete to řešit. Je tedy nutné vaše chování propojit s tím, co se ve vás děje, se slabinami osobnosti, které vás pak nutí do reakcí, jež mu nevyhovují. Když pochopíte, co se v každém z vás děje, budete to schopni lépe přijmout a pracovat s tím. Pod odkazy přikládám články, kde píši více:
https://www.partnerske-vztahy.eu/komunikace-mezi-manzeli/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/naslouchani-ve-vztahu/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-zachranit-vztah/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?