Online poradna – Rozvod a rozchod

rozchod ano či neKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-13 21:20:56

Dobrý den potřebuji poradit, bydlíme s přítelkyní jít 7 let máme dva kluky 3a6 let , problém je v tom že už asi vyprchala ta vzájemná láska . Intimní život to už nevím ani co to je. Potřebuji poradit zda mám odejít od rodiny.

Detail dotazu

0 odpovědi

Mám pokračovatKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-08 06:51:44

Dobrý den, chtěla bych se informovat, mám přítele bez mála 5 let. Náš vztah nikdy nebyl idilicky. Ze začátku nechtěl on mě ale já ho přemluvila aby se mnou byl. Smířil se s tím. Teď mě miluje. Ale já nevím zda s nim chci být. Když začnu uvažovat o rozchodu vím ze mu moc ublizim. A nevím zda je to správný. Nevím co mám dělat. Kort když jsem poznala někoho s kým je to lepší.

Detail dotazu

0 odpovědi

Opustil me přítelKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-05 11:46:32

Dobry den,před dvěma mesici me po 7 letech vztahu opustil přítel..napsal mi dopis a bez jediného slova odešel.Uvedomila jsem si své chyby a moc bych si prala,aby se opet vrátil.Moc ho miluji..Jsme v kontaktu ale ještě jsme se od te doby nesetkali osobně.Nechci na nej tlačit proto si píšeme jen o věcných vecech ne o nás dvou.Jak dlouho mam ještě čekat?zatim napsal ze na setkání ještě není připraveny.Trapim se tím.Myslite,ze je ještě stále mame sanci?Chci aby věděl,ze jsem se změnila a chci na našem vztahu pracovat.Ze začátku jsem mu psala a nalehala,ale vim,ze to bylo spatne..takze mu teď dávám prostor i čas..za jak dlouho mám zkusit opětovné pozvani na večeri ?moc dekuji za radu

Detail dotazu

1 odpověď

NeřešitelnéKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-02 13:45:08

Máme pětiletý trošku sekaný vztah. Jsme oba hrdé osobnosti,které se dokázali pohádat kvůli blbosti. Před časem jsme se rozešli,ale vnitřně to ani jeden z nás nechtěl. Před týdnem jsme se náhodou potkali a náš pohled byl pro mě dost udivující. Prostě ta láska tam je a moc. Nakonec jsme si i zatancovali a pevnější sevření a teplo jsem už dlouho necítil. Popravdě,ikdyž to tak být nemusí jsem citil,že i protějšek mě pořád miluje. Už to trvá dlouho a podle mého názoru je to pravá láska. A ona to určitě ví také. Muj dotaz prosím. Když sme dva blázni tak strašně hrdí,ale díky tomu si nedokážeme ani napsat blbou zprávu,protože by okamžitě protějšek zjistil,že dolízám. Co mám v tomto případě dělat?

Detail dotazu

1 odpověď

Co dál?Kategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-01 07:42:03

Dobrý den. Můj muž se již přes půl roku vida s jinou ženou, doma máme ročního chlapečka. 4x jsem mu přišla že si píši intimní SMS atd... Vždy když se pohadame tak jede za ní. Nechce s ní ale bydlet, myslím že je to z důvodu že bych mu nedávala malého. Každé jeho druhé slovo je lež, lze mi ve všem, že za námi jede a přitom ho veze ona a na to mi řekne že chce mít klid jelikož ví že bych byla naštvaná. Jsou spolu každý den v kontaktu. Stěhuje se teď do svého bytu a nevím jak mám zakročit dal? Vždy se k ní opět vrátí. Pracuji spolu a práci nechce opustit. Zajímá se občas co děláme, jak se máme ale podle mě to jsou už jen automatické otázky. Říkala jsem mu ať se rozmysli ale stále nic.

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod po 14 letechKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-09-26 08:27:35

Dobrý den,pane Chábo,vztah trval 14let, je nám 34.Rozešel se po vleklé krizi nastartovanou tím,že jsem ho poslední dobou brala jako samozřejmost,nebyla iniciativní v sexu a on měl zrovna období,kdy začal toužit po dítěti.Jeho touhu jsem brzdila,ale věděl,že dítě chci,že jen potřebuji ještě čas.Do toho se objevila osoba,která mu ukázala vzrušení nového,vyspal se s ní.Má mě velmi rád,pohladí mě,dá mi pusu atd,ale sex není a prý mu to nejde obnovit.Byl i u psychologa.Já se nemohu smířit s tím,že jsme třeba někam nešli společně,nic moc jsme během krize(4 měs)nepodnikali(výlet,dovolená..)-prý to nedokáže,i když chce,to tvrdí a někdy myslí na ní.Rozchod byl plný jeho slz a doteků.Je šance návratu?

Detail dotazu

2 odpovědi

Konec vztahu na dálkuKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-09-22 19:27:46

Dobrý den, rok jsem byla s partnerem, měli jsme více jak dva měsíce vztah na dálku, on je 5000 km daleko. Tvrdí, že mne stále miluje, ale vztah ukončil s tím, že již na něj nemá energii a ubíjí ho být beze mne. Komunikace vázla a vidět jsme se měli až za dalších 5 měsíců. Má smysl se snažit vztah obnovit, pokud je v něm stále láska?

Detail dotazu

1 odpověď

Chce mě opustit manželkaKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-09-22 13:33:07

Po třináctiletém manželství mi žena řekla že semnou končí, mám hodně práce ráno odjedu a večer se vracim, je na všechno sama a vše zařizuje, v létě nám syn onemocněl crohnovou chorobou a já jsem pořád byl v práci, byla na to vše sama. Od té doby začal náš vztah upadat, říkala že ji vůbec neposlouchám a s ničím nepomáhám, máme 3děti, řekli jsme si, že budeme fungovat jako rodina kvůli nejmladšímu synovi, ty dva jsou už dospělí, dříve jsme si dali pusu a teď už vůbec nic, jenom se zdravíme, říká že si teď bude život užívat a bavit se, ja jsem ji nikdy nic nezakazoval a nechal ji ať si dělá co chce. Chtěl bych aby to bylo jako dříve a to jsem ji rekl. Ona, že potřebuje čas

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod ze strany partneraKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-09-20 07:57:46

Dobrý den,prosim o radu.2roky jsem chodila s přítelem.Byla jsem šťastná,myslim,ze i on.Pak přišel s papírem,ze mě nemiluje,ze mu vycitam věci,ze by bylo lepší kdyby jsme spolu nebyli.Byl to šok.Nechapala jsem,když jsme se předchozí dny objimali.Zpetne si uvědomuji ze jsem mu vycitala ze je furt v práci,ze na mě nemá čas,nestavime dům.Vim ze za rozchod mužu převážně já.Nekolikrat mi řekl ze je rozhodnutý.I přes přemlouvání.Vcera jsme si volali,dnes se máme sejít.Prosila jsem ho o šanci.Zprvu nechtěl slyšet,ale když jsem mu řekla,ze bych si našla konicky a dala mu volnost,abych nebyla na něm tak závislá.Rikal ze o tom bude přemýšlet,ale nic neslibuje.Bojim se ze to stejne ukončí.Miluju ho.

Detail dotazu

2 odpovědi

Rozešel se semnou, ale řekl mi, že mě milujeKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-09-16 19:25:18

Dobrý den, přítel se semnou rozešel po 5 letech. V sobotu jsem se dovědela, že si rozumí s mladší slečnou. Ten večer mi řekl, že se s tím bojuje, že miluje mě a nechce o mě přijít. Ve čtvrtek jsme se sešli a řekl mi, že se musíme rozejít. Že ví, že to s ní nemá budoucnost, že toho bude litovat, ale řídí se srdcem a nechce mi ublížit. Od té doby mě nijak nekontaktoval. Co si o tom mám myslet? Má ten vztah šanci na záchranu? Nebo se s tím mám prostě smířit? Děkuji moc za odpověď.

Detail dotazu

1 odpověď

Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.