Online poradna – Rozvod a rozchod

Erotické fotkyKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-12-04 08:46:35

Jsme spilu 11 let,máme 2 dcery.Asi pred rokem jsem zaregistroval manželčinu změnu v chování. Snažil jsem se s ní o tom mluvit,ale podle ní, jsem jen přeháněl.. Asi před půl rokem si koupila nový mobil,stary dala dceři a tam byly smsky,jak jí náš společný kamarád žádá o fotku. Pak jen že děkuje... Byli jsme spilu na chatě o víkendu asi před měsícem, nevydržel jsem to hlodani v hlavě a naznacil jí, že neco tuším. Reagovala tak,že si vymýšlím a že to není pravda.. Na oslave narozenin kde jsme se pohádali, mi řekla, že semnou končí...Druhý den rano,jsem pochopil proc... V jejim emailu byly odchozí zprávy s jejimi námými fotkami danému kamaradovi... i potom,co jsem ji naznačil že něco tuším.

Detail dotazu

1 odpověď

2 rozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-12-03 00:23:13

Dobrý den,přítel odešel už po druhé za 8let vztahu ze dne na den, kvůli stejnému problémů hádky, nedorozumění,špatná komunikace, je to měsíc porad má u mě věci, používám jeho auto,občas si nápisem spíše já,nedokážem se ani vidět,píše že je vše zničené ale já to cítím jinak a nevím jak přijmout realitu,porad ho mám více než rada a chtěla bych aby se vratil,bylo to 8let a můj první vztah takže vše poprve každodenní záležitosti dělá mi problém jít i do obchodu je mi přes 30 a nevím jak dál. Děkuji za odpověď

Detail dotazu

1 odpověď

Odejít nebo zůstatKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-28 16:20:34

Manžel se chce rozvést. Máme byt v SMJ. Může prodat byt bez mého svolení? A když nebudu chtít svůj podíl prodat jak se to bude dál řešit?

Detail dotazu

1 odpověď

žít vedle sebeKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-14 10:09:23

Dobrý den, žiji s partnerem, je o 13 let starší, máme dvě děti, 8 a 6 let. Partner si usmyslel, že celý společný život byl a je špatný a chce se rozejít, ovšem zůstat žít v jedné domácnosti. Je to pro něj lehké řešení, odpadá ofiko rozchod, finanční řešení, péče o děti. Prostě chce žít vedle sebe, ne spolu. Já toto nechci, myslím, že být na půl cesty někde mezi vztahem a rozchodem, není řešení. Vzhledem k dětem a mé nedobré finační situaci mě ale tyto okolnosti nutí zůstat. Neumím si s tím poradit a nevím, co dělat. Zůstat, vydržet, snažit se za vztah bojovat? To dělám už x let, nebo i přes to, že dětem rozbijeme rodinu a budeme se muset hodně uskrovnit, sebrat odvahu a odejít? Děkuji

Detail dotazu

1 odpověď

rozvodKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-09 15:51:14

dobry den, som slovenka zijuca 14 rokov v CR, z toho 9 rokov som vydata za ceskeho obcana, ale trvaly pobyt mam na SR, v pripade rozvodu mam pravo na polovicu manzelovho majetku, ktory sme nadobudli pocas manzelstva? dakujem za odpoved

Detail dotazu

1 odpověď

RozchodKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-04 15:49:22

Dobry den,chci vas poprosit o radu.Rozesel se se mnou po 9 letech pritel.aje to uz 3 rozchod z jeho strany.Vyhodil me z bytu a hned si k sobe nastehoval jinou.Uz je to pul roku,ona behem te doby porad citove kolisala mezi nim a jejim byvalim,takze mu utikala,v dusledku cehoz se do ni on ohromne zamiloval a na me zapomnel.Prvni 3 mesice po rozchodu jeste obcas komunikoval. Pak vubec.Ted je sam a ceka az se ona rozhodne.Zkousela jsem ho s vypetim vsech sil mesic nekontaktovak,protoze jsem se chovala jak silena a porad mu psala.Po mnesici ignorace odepsal kladne na moji prosbu zda bychom mohly zustat alespon v kontaktu.Ale na schuzku nesvoli.Mam si delat nejake nadeje ze se treba vrati? Dekuji

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod po 11 letechKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-03 18:51:38

Dobrý den, jsme spolu s přítelkyní již 11 let, z toho 9 let spolu žijeme a máme spolu 2 děti. Nastala však krize a to s tím, že přítelkyně si začala psát s nějakým "kamarádem" z práce, na rovinu mi řekla, že si rozumí a mají si co říct, že já jí neposlouchám a vše co mi říká, že mě nezajímá. Nyní se odstěhovala, že potřebuje čas. Musím však přiznat, že jsem se jí za posledních pár let opravdu nevěnoval, žádné pohlazení, pusa jen z donucení, pochvala třeba že jí to sluší, nebo že byl oběd fakt dobrý, to tu nebylo. Teď jsem si vše uvědomil, ale bojím se výsledku, myslím si, že se stýká s tím "kamarádem" z práce. Píší si spolu prý měsíc. Co teď ? Jsem si vědom mých chyb...Nechci o ní přijít!!

Detail dotazu

1 odpověď

Rozchod s pritelemKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-11-03 14:23:06

Dobrý den. Zila sem 3 roky ted uz s byvalym pritelem. Sem v 7 mesici tehotenstvi a spolu nezijeme necele 3 mesice. Ja to dite nechci tak si ho chce vzit on a postarat se a ja uz s nimi nechci mit potom nic spolecneho. Porad mi vola jak mi je a jestli je vsechno v poradku, ale jeho hlavní otazkou je jestli bude mit narok na materskou. Ja nikdy na smlouvu nedelala. Je mi 19 let. Jemu je 28 let a za poslednich 7 let zamestnani nezmenil a dela ve fabrice kde si vydelava dost dejme tomu 30 cisteho. Ma jeste do toho i hypoteku. Kolik by mel materskou?

Detail dotazu

1 odpověď

Rozejít či zůstat?Kategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-30 19:56:01

Hezký den, jsem už bezradná. Mám přítele 4 roky,známe se odmala. Přes týden chodím do školy, u víkendu jsem u něj, on pracuje. No a moje otázka je jasná, mám zůstat, či odejít? Přítel hodně pije - jak se říká, moravák má stále něco v krvi. Já si dám jednu skleničku za dva měsíce. Jenže on tohle nechápe a pořád chodí do hospody, kde tráví maximálně času. A když není tam, tak je v dílně a pracuje. Já jsem u něj na víkend, ale vlastně se vidíme pár hodin. Několikrát jsme se o tom bavili, on mi naslibuje hory doly a za pár týdnů, je to tu zpátky. Poslední dobou se mi v hlavě objevuje ještě jedna myšlenka. Není pro mě moc omezující? Není na odlišné úrovni (IQ)? Chci se s ním zahrabat na vesnici?

Detail dotazu

1 odpověď

rozchod ano či neKategorie: Rozvod a rozchod | 2018-10-13 21:20:56

Dobrý den potřebuji poradit, bydlíme s přítelkyní jít 7 let máme dva kluky 3a6 let , problém je v tom že už asi vyprchala ta vzájemná láska . Intimní život to už nevím ani co to je. Potřebuji poradit zda mám odejít od rodiny.

Detail dotazu

1 odpověď

Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.