Byla jsem nevěrná

Dobrý den, s přítelem jsme spolu byli 9 let a nyní mi přišel na nevěru. Okamžitě se se mnou rozešel, ukončil veškerý kontakt a nechce se mnou mít nic společného. Ale když jsem se mu minuly týden ozvala, jestli nezajdeme na jídlo, tak souhlasil a dokonce jsme spolu strávili noc. Nicméně jsem z toho zmatená a bojím se, že se chtěl vidět jen kvůli “tomu”. Nesmírně lituju toho co jsem udělala a že jsem mu ublížila. Chtěla bych přítele získat zpátky, akorát si netuším jak a jestli to je vůbec možné. Co bych měla nyní dělat, aby se vrátil?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, tím, že se s vámi viděl a měli jste sex, si nejspíše potřeboval potvrdit, že má pro vás ještě hodnotu. Na druhou stranu asi cítí beznaděj, že nemůže 100% zařídit, abyste ho už nikdy nezranila, nezradila. Bojí se, že by se opět mohlo stát, že ho podvedete a že bude silně trpět. Tomu se chce vyhnout. Je tedy v konfliktu dvou přání – být s vámi a nebýt už takto silně zraněn. Přirozeně to, že už bolest nezažije, nejde nijak zaručit. Přikládám odkazy na články, ve kterých najdete více informací o tom, jak můžete řešit vaši situaci: https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-zachranit-vztah-po-rozchodu/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-napravit-vztah-po-nevere/.

Bez jména

Při poslední schůzce s partnerem jsme měli velmi otevřený rozhovor. Byla jsem k němu upřímná, omluvila jsem se za to co jsem udělala a řekla jsem mu, jak si s nim představuju naši budoucnost a partner mi řekl, že potřebuje čas na rozmyšlenou, že nechce, abych na něj tlačila a pokud se rozhodne se ke mně vrátit, tak na to chce jít pomalu. Myslíte, že to je dobrá zpráva a bude se chtít vrátit?

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?