Nevím, co si mám myslet

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem přišel svému partnerovi na nevěru, ale napíšu to popořadě. Zjistil jsem, že si můj tehdy ještě přítel založil gay seznamku. Mě tvrdil, že se nemusím bát, že si jen slušně píše. Psaní se stupňovalo a já to jednoho dne nevydržel a dostal se mu do profilu a spadla mi brada. Bylo tam d zpráv, že za někým přijede a budou mít sex a jednomu uživateli psal, jak ho má strašně rád a chce být s ním (to je teď jeho současný přítel). Sbalil jsem se a odešel. Respektive mi řekl ať mu dám klíče a vypadnu. Všude si mě zablokoval a mění termíny předání zbytku osobních věci. Když už se rozhodne napsat, tak chce po mě videa jak onanuji. Nevím, co si o tom myslet.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, nejspíše ho vzrušuje vás ovládat a chovat se k vám povýšeně. Nemá cenu si myslet, že se něco samo změní. Problém, který máte vy dva, vyžaduje velice otevřenou diskuzi, kde si oba řeknete, co se ve vás děje, jací opravdu jste a zda a jak s tím něco chcete dělat. Jen se k sobě případně vrátit s tím, že už to bude dobré a že už se to nestane, je dobrý způsob, jak to vše prožít znovu. Přikládám odkaz na články, kde píši více:
https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-zachranit-vztah-po-rozchodu/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-opravit-nefunkcni-vztah/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?