Podvedený ve vztahu s nevěrnou

Dobrý den.
Nemám rád nevěru a neakceptuji žádnou její formu.Nikdy jsem nevěrný nebyl a nebyl bych toho schopen.Sám na sobě jsem si hořkost nevěry zažil v předchozím vztahu a vím jak to bolí, když protějšek podvádí.
Přítelkyně prý také nemá ráda nevěru, ale v minulosti podváděla.Občas koketování nebo líbání v klubu.Přecházela ze vztahu do vztahu, kdy ještě neměla předchozí vztah ukončený a už s dalším mužem měla sex a plánovala budoucnost.Tohle udělala 2x.Já jsem ten druhý, ke kterému přešla a ještě předchozí vztah neměla ukončený.Říká, že se jí nevěra příčí.Jsme spolu půl roku.
Mohou vůbec spolu žít šťastně muž na kterém byla nevěra páchána s ženou, která nevěru páchala?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, ano, pokud mají oba téma nevěry a toho, co se na ni váže, zpracováno, mohou být spokojení. Váš přístup k nevěře ukazuje, že téma nevěry zpracováno nemáte. A nemusí jít jen o to, že by vám partnerka byla nevěrná. Můžete se bát i své nevěry. Nicméně svým přístupem k nevěře se snažíte vyhnout důsledku, neřešíte tím příčiny. Proto vám může připadat neřešitelné žít s ženou a nemyslet na nevěru. Navíc se nabízí otázka, proč si někdo s přístupem k nevěře, jaký máte vy, najde opakovaně nevěrnou ženu. Odpovědí není určitě to, že ji máte rád. Odpovědi jsou hlouběji ve vás. Přikládám odkazy, pod kterými najdete více informací: https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-obnovit-rozpadly-vztah/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-opravit-nefunkcni-vztah/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?