Ma smysl cekat?

Rozesli jsme se po 2letech s pritelem kvuli hadkam.Pritel si nasel byt a odstehoval se ale casem jsme si zacali uvedomovat,ze si chybime tak jsme po 3 mesicich spolu zase zacali spat a vidat se.Rikali jsme si,ze se k sobe vratime jen si musime najit zase k sobe cestu.Pritel casto psal,ze mu chybim at prijedu,nebo u nej prespim(fakt jsem u nej jen spala,sex nebyl),ze mu mam psat atd.. i mi rekl ze me miluje a proste ukazoval zase zajem,postupne se to lepsilo i kdyz to bylo tezky a v tu chvilku kdyz jsem si myslela ze je vse na dobre ceste tak zacal mit slzy v ocich,ze nevi co chce a ze se boji zase hadek a vztahu. Ze mu mam dat tyden cas. Mam cekat? Ma to smysl?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!