Misto komunikace jen muj monolog

Dobry den, 2 roky chodim s introvertem kandualistou. V sexu je rad ponizovan a partnerskem zivote je naopak dominantni, jako ja. Ja jsem v sexu romantik.Vychazime si vstrict, ale prevazuje to ponizovani. Chci-li vice romantiky musim snizit frekvenci sexu; coz me vadi fyzicky i psychicky. Neumime se hadat. Oba tusime, jak se k druhemu chovat, ale nejde nam to. Nesnesu jeho „ignoraci“ po hadce. vnimam to jako trest. On zas trpi kdyz mu nedam cas a prostor. Mimo hadky nasloucha, kdyz je potreba, ale sam mluvit nechce. Snadno se urazi, rozcili a odejde pryc.Do partnerske poradny nechce, stydi se. Duveruju mu, vazim si ho, respektuju jeho „jazyk lasky“ coz jsou ciny misto slov, ale co s tim?Diky.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, základem je, že oba musíte chtít řešit problém a oba přijmete, že na sobě budete muset něco změnit, abyste vaši komunikaci mohli posunout dál. Tudíž byste se s ním v době klidu měla bavit o tom, zda chce na vztahu pracovat. Pak by měla následovat debata na téma, jakou formu komunikace chcete používat – „jakou hru chcete hrát a za jakých pravidel“. Pak se dohodnuté formě komunikace musíte učit. Přikládám odkazy na články, kde píši více:
https://www.partnerske-vztahy.eu/jak-zachranit-vztah/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/kdy-ma-smysl-zachranovat-vztah/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/komunikace-mezi-manzeli/ a https://www.partnerske-vztahy.eu/naslouchani-ve-vztahu/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?