Rozchod s přítelkyní

Dobrý den,
Několik dní zpátky se se mnou rozešla moje přítelkyně (vím že to byla z větší části moje chyba, protože jsem se choval chladně a ani nevím proč) a domluvili jsme se že teď spolu měsíc nebudeme v kontaktu a já bych chtěl ten vztah zachránit, aby jsme byli zase spolu. Ale nějak nevím jak na to. Vím že jí musím věnovat pozornost. Hned po tom, co uplyne ten měsíc tak se s ní chci jít někam projít jenom na procházku aby jsme nebyli mezi lidma a mohli jsme si popovídat sami se sebou, vyříkat si co špatného jsem udělal ale hlavně vzpomínat na dobu, kdy jsme byli spolu (bylo to 11 měsíců). Mohli by jste mi prosím doporučit, co bych měl dělat dál? Děkuji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!