Poznala jste někoho, kdo vás zaujal a na koho byste ráda udělala co nejlepší dojem? Pak jsou následující řádky určené právě vám! Ukážeme vám způsoby, jak dostat chlapa do kolen. Čtěte dál a naučte se, co dělat, aby vám už žádný muž neodolal. 

Tajemství neodolatelných žen: ví, jak dostat chlapa do kolen

Získat si pozornost a nakonec i srdce muže, který za to stojí, není vždy snadný úkol. Každý muž (stejně jako žena) je jedinečný a každý tak má své vlastní preference a na ženě ocení něco jiného. Přesto ale existují určité záležitosti, které vám s tím mohou významně pomoci. Jaké to jsou? Zapomeňte na fyzický vzhled (i když ten jistě také není od věci): to, čím dostanete chlapa do kolen, jsou kombinace osobního vystupování, komunikace a respektu – k němu a samozřejmě i sama k sobě.

Možná se do vás už zamiloval až po uši. Jak to poznáte? Přečtěte si článek Co říká zamilovaný muž.

Zdravé sebevědomí a péče sama o sebe ho dostanou do kolen!

Jak už jsme naznačili, nemusíte být zrovna rozená princezna, abyste chlapa dostala do kolen. Zamyslete se na chvíli: kolikrát jste na ulici viděla páry, do kterých byste to na první pohled vůbec neřekla? Možná vám hlavou proběhlo něco takového: „Vždyť ona je docela obyčejná a ten krasavec na ni kouká jako na svatý obrázek! Jak to ta ženská dělá?“ 

Zdravé sebevědomí a péče o sebe – jak po fyzické, tak mentální a emocionální stránce – dokáže i jinak úplně „normální“ ženu proměnit doslova v Miss World! Víra sama v sebe, sebevědomé vystupování a péče o vlastní přání a potřeby jsou atraktivní a většinu mužů (tedy alespoň těch, kteří za to opravdu stojí) velmi přitahují. Proto hlavu vzhůru a bradu dopředu – buďte sebevědomá ve svém vystupování, starejte se sama o sebe, kultivujte své zájmy, rozvíjejte své dovednosti a uvidíte, že z vás nebude moct spustit oči.  

Některé ženy jsou sebevědomé už „od narození“, jiné se k tomu musí dopracovat později. Zjistěte, Jak vybudovat sebevědomí.

Travte s chlapem čas, posilujte intimitu a komunikujte, dostanete ho do kolen

Aktivní vytváření společných zážitků a jejich sdílení posílí pouto mezi vámi a vaším muže a vytvoří emocionální intimitu, kterou vám nikdo nevezme. Travte spolu čas, prožívejte nová dobrodružství, sdílejte vášeň, (pozitivní i negativní) emoce a užívejte si toho, že se váš vztah každým dnem prohlubuje. 

Nepodceňujte sílu komunikace a mluvte s ním. Nejen o vašem dni v práci nebo o tom, co o svém ex říkala kamarádka! Veďte s ním hluboké konverzace – otevřeně hovořte o svých pocitech, potřebách a očekáváních. Začněte a on se k vám určitě přidá. Komunikace je nejen klíčem k řešení konfliktů, které ve vztahu dříve či později nevyhnutelně nastanou, ale i k posilování vzájemného porozumění a budování pevného a harmonického vztahu.

Se schopností efektivně komunikovat se nerodíme, musíme se jí učit. Jak na to se dočtete v článcích Naslouchání ve vztahu a Proč by měl mít každý vztah pravidla komunikace.

Chcete chlapa dostat do kolen? Buďte autentická a mějte pro něj vždy pochopení

Jedna z klíčových věcí, které muže přitahují, je schopnost žen zůstat autentická, a to i v době, které vládnou umělá inteligence a hromadné „filtrování“ fotografií. Zůstat upřímná, autentická a schopná s mužem otevřeně sdílet myšlenky, city a touhy chlapovi ukáže, že mu důvěřujete a že váš vztah je založen na tom, na čem založen být má.

Budete-li autentická vy, bude dost pravděpodobně chtít být autentický i on. Co to znamená? Ukáže se vám ve svém pravém světle, se všemi svými přednostmi, ale i slabinami. Muži ocení partnerku, která je s nimi v dobrých i špatných časech a která je přijme se vším všudy – s jejich silnými i méně silnými stránkami. Buďte mu oporou, naslouchejte mu a projevujte pochopení pro jeho situaci. Posílí to váš vztah (i když je třeba jen na začátku) a citovou vazbu a chlapa to zaručeně dostane do kolen! 

Respekt k němu i sama k sobě dostane chlapa do kolen

Každý člověk je jiný a jiná je i jeho situace, kterou často neznáme. Proto jsou respekt k druhému, empatie a pochopení pro cokoliv, co zrovna prožívá, extrémně důležité. Nesuďte a neodsuzujte, respektujte jeho priority, názory, rozhodnutí (i když jsou podle vás ne úplně správná) a zájmy (a to přesto, že je s ním možná nesdílíte a v hloubi duše je vlastně vůbec nechápete) a uvidíte, že ho dostanete do kolen. Uznáním jeho hodnoty a práva na to nějak se cítit, něco prožívat a nějak jednat, posílí jeho sebevědomí i pouto mezi vámi. 

Nejen respektem k němu, ale také respektem sama k sobě dostanete chlapa, který vám za to stojí, spolehlivě do kolen. Nenechte sebou mávat a mějte svoje hranice, přes které vlak prostě nejede. Poznejte svoje přání a potřeby, uvědomte si svou hodnotu, držte se svých přátel a koníčků (i těch, které s partnerem nesdílíte) a on vám padne k nohám: není totiž nic atraktivnějšího, než žena, která si dokáže vážit sama sebe. 

Jsou věci, které by muž ženě dělat za žádných okolností neměl. Jednou z nich je i nedostatek respektu. Co jsou ty ostatní? Dočtete se v článku Co by muž neměl dělat své partnerce

Na závěr je třeba ještě jednou připomenout, že každý člověk (a tedy i muž) je jedinečný: co bude platit na jednoho, druhého možná nechá chladným. Pokud za to ale chlap skutečně stojí, nebude váš vzhled rozhodně tím jediným, co ho dostane do kolen. Věřte sama v sebe, buďte autentická a plná respektu a ten pravý se určitě najde – a zůstane s vámi třeba už napořád. 

Chcete ho dostat do kolen, ale ani po přečtení článku si nevíte rady s tím, jak to udělat? Rád vám s tím pomohu. Vyberte si z konzultací, které nabízím, tu, jež vám bude nejlépe vyhovovat. 

autor článku: Karel Chába