Potkala jste muže a líbí se vám? Skvělé! Co ale dělat v případě, že vás tento muž odmítá? Jak získat muže, který vás nechce? Zkuste se na to celé podívat z trochu jiné perspektivy.

Jak jste muži řekla, že ho chcete?

Setkávám se s tím, že ženy se často trápí, že je muž nechce. Když se zeptám, zda vůbec dotyčnému řekli, co k němu cítí, že jej chtějí poznat jako osobnost, chtějí s ním trávit určitý čas, většinou tohle v rozhovoru vůbec nezazní. Někdy s dotyčným ani nepromluví a to, že si jich muž nevšímá, berou jako reakci na to, že je muž nechce. Začněte jednat a promluvte si s mužem, který vás podle vás nechce.

Říkáte muži často, že jej chcete, přesto vás nechce a odmítá?

Opačný extrém je, když muži neustále zmiňujete, že jej chcete, že s ním chcete být, že po něm toužíte. Doslova ho „bombardujete“ zprávami, telefony, atd. Je pak přirozené, že i kdyby vás muž chtěl, s takovým chováním se od vás bude spíše odtahovat. Kde je tlak, je i protitlak. Zapamatujte si to! Jak se říká: „Netlačte na pilu“.

Zamyslete se nad tím, proč chcete někoho, kdo vás nechce

Pokud se stane, že vás muž odmítne, jaká je vaše motivace, že chcete někoho, kdo nechce vás? Co se vám honí hlavou? Jaké myšlenky vás nejčastěji napadají? Potřebujete si něco dokázat? Chcete jej více poznávat, protože si myslíte, že byste se k sobě hodili? Nebo je motivace získat někoho, kdo vás nechce taková, že se chcete před někým ukázat? Co je vaší vnitřní motivací? Co to vypovídá o vás samotných.

Začněte více naslouchat, když vás muž nechce!

Pokud vás muž odmítne, nechce vás, zaposlouchejte se, co skutečně říká. Co je důvod, proč vás nechce? Poslouchejte mezi řádky. Aktivně naslouchejte muži, který vás nechce. Co říká? Co neříká? Čeho se možná bojí? Jaká přesvědčení jste v jeho řeči zachytila? Jsou mnohé věci, kterých si můžete všimnout, když s vámi druhý hovoří. Pomůže vám to si uvědomit, o čem jeho odmítavá reakce skutečně je.

Idealizujete si muže, který vás nechce. Zastavte se!

Poznala jste muže a chcete ho, ale nevíte, jak se chová v určitých situacích. Neměla jste možnost se v těchto situacích s ním potkat. Možná nevíte, jaké má životní názory, jaký vztah by chtěl, koho by vedle sebe chtěl mít. Chcete jen svoji zidealizovanou představu o tom druhém, ne toho dotyčného, protože jej skutečně neznáte.

Zastavte se a popřemýšlejte, zda svým chtíčem neodrazujete druhého a on pak reaguje tím, že vás nechce. Pokud si uvědomíte svůj chtíč, svoji představu o něm a tlak, který možná vyvíjíte na druhou osobu, můžete zpomalit. Můžete se začít chovat jinak a možná o vás pak skutečně projeví zájem a bude vás chtít poznat.

Respektujte to, když vás muže nechce!

Někdy se opravdu může stát, že vás muž nechce. Něco se mu na vás nelíbí, nebo jsou věci, v kterých muž, který vás nechce, není ochotný udělat kompromis. Každý má právo říci jasné NE. Respektujte to. Je zbytečné někoho druhého nutit k něčemu, co sám nechce. Respektujte to, že ne každému se musíte líbit, ne každý hledá někoho, jako jste vy. Ani vám se nelíbí každý.

Nevíte, proč vás muž nechce? Vyžádejte si zpětnou vazbu!

Pokud vás muž nechce, děláte možná něco, co na druhého působí odpudivých a nepříjemným dojmem. Vyžádejte si zpětnou vazbu. Zkuste nejprve oslovit známé či kamarády a přehrajte jim, co jste dotyčnému říkala a jakým způsobem. Následně je poproste, aby vám řekli, jak to na ně působí. Možná působíte příliš arogantně, něco příliš nesměle nebo jste příliš tvrdá v mluvě. Tohle vše může být důvod, že na muže nepůsobíte dobře, díky tomu se s vámi necítí v pohodě a nechce vás.

Pokud si i po přečtení článku nevíte rady, kde děláte chybu, objevují se ve vašem životě muži, kteří vás nechtějí a neuvědomujete si, co je na pozadí toho všeho, obraťte se na mě. Pomohu vám rozklíčovat to, s čím se trápíte. Objednat se můžete v sekci konzultace.