Nevěra ženy, příznaky

Pokud muž zjistí, že je mu žena nevěrná, je to pro něj velká rána. Zvlášť, když ženu miluje a se vztahem počítá do budoucnosti. Pro muže to velmi často znamená i zasáhnutí jeho ega. Muž se již necítí jako muž. Má pocit, že ženě nedokázal dát to, co jiný. Jak ale poznat, že je žena ve vztahu nevěrná? Jsou určité příznaky, které mohou napovědět, že se ve vztahu něco děje. V následujícím textu se dozvíte, jaké nejčastější příznaky se objevují ve vztahu, kdy to může vypovídat o tom, že je žena nevěrná.

1. Změna životního rytmu, změna návyků Velkou indicií toho, že se ve vztahu něco děje, je to, když žena výrazně změní životní rytmus. Co je tím myšleno? Žena začne měnit zavedené rituály a své zvyky.

Např. začne častěji chodit s kamarádkami na víno, do společnosti, „zblázní“ se do nějakého sportu, když o něj doteď neměla zájem a nic takového nedělala. Žena je náhle výrazně aktivnější než kdykoliv předtím. Začne jezdit na školení, víkendové semináře, přednášky, apod. Taková změna je velmi často příznakem nevěry ženy.

2. Změna vizáže Dalším příznakem, že může být žena nevěrná, je změna vizáže. Žena má najednou velkou potřebu o sebe pečovat. Začne cvičit, zhubne, změní styl oblékání, účes, líčení, apod.

3. Schovávání telefonu Nevěru může prozradit i to, když si žena neustále schovává telefon. Všimnete si, že si vypíná zvonění. Začne dávat telefon displejem dolů. Telefon si zahesluje. Nosí telefon pořád u sebe. Bere si jej na místa, na které si jej normálně nebrala, např. do koupelny, na toaletu.

4. Změna v intimní oblasti Pokud je žena nevěrná, může být příznakem i změna v intimní oblasti. Zde mohou nastat 2 případy. Buď žena při intimních hrátkách ochladne, nejeví o sex s partnerem zájem. Muž ji již nevzrušuje, sexu se vyhýbá.

Nebo se může stát, že žena začne být nepřiměřeně v sexu aktivní. Chce zkoušet nové věci, sex neustále vyžaduje. Ženy pod tíhou svědomí chtějí svoji nevěru kompenzovat tím, že se začnou nadměrně ve vztahu partnerovi věnovat. Žena začne být nepřiměřeně milá, chce muži udělat vše, co mu na očích uvidí.

5. Žena si přestane stěžovat Žena, která si měsíce či roky na něco stěžovala, najednou o všem přestala mluvit. Začne být relativně spokojená, usmívá se. Najednou od partnera či manžela nic nechce. Takové chování může být příznakem a ukazovat na nevěru ženy.

6. Obhajoba svého štěstí Jedním z příznaků nevěry ženy také může být obhajoba svých práv na štěstí. Každý máme právo být šťastný. Pokud cítíme, že nám v tom druhý brání a nechce se na našem štěstí podílet, může docházet k nevěře. I takto to může žena vnímat a zařídit se podle sebe.

7. Žena s vámi nechce mluvit o společné budoucnosti Pokud se žena staví do takové role, že s vámi nechce probírat vaši společnou budoucnost, může to být taky příznakem, že je ve hře ještě někdo jiný. Není si jistá, zda s vámi chce budovat vztah, nemluví s vámi o svých představách. Vyhýbá se jakýmkoliv debatám na téma společné budoucnosti.

8. Změna zásadních plánů Pokud žena začne zásadně měnit svoje plány s vámi, něco se ve vztahu děje. Např. byt či auto se z nepochopitelných důvodů kupovat nebude, dítě, které plánujete, se z nějakého důvodu odsune na později, apod. Všechny tyto příznaky mohou ukazovat na nevěru ženy.

9. Všimnete si věcí, které tam být nemají Např. ucítíte parfém, který žena nepoužívá, všimnete si skvrn, které jsou na neobvyklém místě, uvidíte cizí vlasy, které by na oblečení vaší ženy být neměly.

Všechny tyto podivné věci a chování může naznačovat, že se ve vztahu něco děje, že není něco v pořádku. Nutně to nemusí znamenat, že je žena nevěrná, ale vyjmenované příznaky jsou nejčastějšími, které se objevují v souvislosti s nevěrou.

Pokud si nejste jistí věrností vaší ženy, nevíte si rady, co máte dělat, ubíjí vás pocit, že je vám žena nevěrná, nepanikařte. Vše se může rozumně vysvětlit a nutně to nemusí být o tom, že vám je žena nevěrná. Pokud máte podezření či si nejste jistý, jak v takovéto situaci reagovat, je lepší se obrátit na někoho, kdo rozumí vztahům a nabídne vám určitý odstup a nadhled ve vaší situaci. Vždy je lepší to vyřešit klidným způsobem, než nepřiměřeně reagovat a ztratit důvěru u svého protějšku. Ta se pak velmi těžko obnovuje.

autor článku: Karel Chába

Novinky
na váš e-mail.:

Jak zvládat partnerské vztahy

Informace o zpracování osobních údajů
Zadat váš email

Zaslat na email

vytisknout

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů